FacebookTwitter      EN | TR

Hakkımızda

Geliserek Büyüyen, Yeni Nesil Baharat: Deva Baharat

 1998 yılında kurulan Deva Baharatları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 45 yıllık geçmişiyle tüketicinin beğenisini kazanmış olan Deva markasını, 2000 yılında bünyesine katmıştır.
 
Aradan geçen kısa süreye rağmen marka bilinirliği ve farkındalığı yaratma başarısını göstermiş olan Deva Baharat, yepyeni ambalajları ve kusursuz hizmetiyle tüketicilerin aradığı ve tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir.
 
Deva Baharat, tüketicilerine “en kaliteliyi en ekonomik fiyata” sunmayı ve kendi sektöründe, önce Türkiye’de en üst sıralarda yer almayı sonra da kendi sınırlarını aşan global bir marka olmayı hedeflemektedir.
 
 
Dünyayı Degistiren Tat: Baharat
 
M.Ö. 1500’lü yılların kayıtlarında lezzet verici ve koruyucu olduğu vurgulanan baharat, yemeklerinize müthiş lezzetler katmanın yanı sıra kimi çeşitleriyle de sindirimi düzenleme işlevine sahiptir.
 
Baharat dünya tarihinin önemli dönüm noktalarında da pay sahibidir. Baharat arama girişimleri, büyük coğrafi keşiflerin yapılmasında başlıca etken olurken, dünya ticaret hayatının gelişmesinde de büyük rol oynamıştır.
 
Baharatın ilk kullanıldığı yer olarak kabul edilen Uzak Doğu’dan Avrupa’ya kadar devam eden Baharat Yolu, tarih boyunca tüm devletlerin ele geçirmek istediği stratejik bir değer olmuş, bu nedenle uğrunda uzun ve büyük savaşlar yapılmıştır.
 
Yeryüzünün verimli topraklarında gelişip büyüyen bitkilerin; tohum, çiçek, meyve, çekirdek, kabuk, kök, yaprak gibi aromatik kısımlarından elde edilen baharatlar, yemeklerinize ve hayatınıza lezzet katmaya, sofralarınıza özel tatlar sunmaya devam ediyor.
 
 
Kalitemize Olan Güvenin Ifadesi: Kosulsuz Iade Garantisi
 
Baharat üretiminin en önemli unsurlarının başında olan kalite; Deva Baharat ürünlerinde, tarladan üretimine ve dağıtımına, her alanda uygulanan bir dizi kalite kontrol sistemiyle sağlanır. Deva markalı ürünler, en son teknolojiye sahip modern tesislerde, hijyenik bir ortamda, gıda mühendisleri kontrolünde ISO 22000, ISO 9001, Helal Gıda, T.S.E. ve Türk Gıda Kodeksi Baharat Tebliği’ne uygun olarak üretilmektedir.
 
Elverişsiz ortamlarda yapılan üretim, baharat açısından zararlı küf oluşumuna (aflatoksin vs.) yol açabileceği gibi, toplanma sırasında da karışmış olan zehirli bitkiler, taş, kum ve yabancı cisimler ayırt edilmeden üretilirse insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eder.
 
Deva Baharat, ürünlerine ve kalitesine olan güvenini “KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ” uygulamasıyla göstermektedir. Deva Baharat; tüketicisinin memnun kalmadığı ürünleri, kendisine bildirildikten sonraki 24 saat içerisinde yenisiyle değiştirir ya da ürünün parasını iade eder.
 
Tüketicilerinin markasına duyduğu güven ve memnuniyetin farkında olan Deva Baharat, tüm paketlerinde daima aynı kaliteli lezzeti bulacağınız, sürprize yer vermeyen ürünleriyle bu güveni sürdürmeye devam edecektir.
 
 
 
1
Duyurular
Kayıt Bulunamadı...
İletişim
Öz Ankara Toptancılar Sitesi 6.Blok No: 204 P.K.06370 Macunköy-ANKARA
0312. 397 41 00 (4 Hat)
© Deva Baharat. 2016 tüm hakları saklıdır.