FacebookTwitter      EN | TR

Kalite Politikası

Kalitemize Olan Güvenin İfadesi: Koşulsuz İade Garantisi

 

 

Baharat üretiminin en önemli unsurlarının başında olan kalite; Deva Baharat ürünlerinde, tarladan, üretimi ve dağıtımına kadar her alanda uygulanan bir dizi kalite kontrol sistemiylesağlanır.

Deva markalı ürünler, en son teknolojiye sahip modern tesislerde, hijyenik bir ortamda, gıda mühendisleri kontrolünde IS0 9001:2008, ISO 22000:2005, T.S.E. TÜRK GIDA KODEKSİ Baharat tebliğine uygun olarak üretilmektedir.

Düşük teknoloji ve elverişsiz ortamlarda yapılan üretim, baharat açısından zararlı küf oluşumuna (Aflatoksin vs.) yol açabileceği gibi, toplanma sırasında da karışmış olan zehirli bitkiler, taş, kum ve yabancı cisimler ayırt edilmeden üretilirse insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eder.

Deva Baharat, ürünlerine ve kendine olan güvenini KOŞULSUZ İADE GARANTİSİuygulamasıyla göstermektedir. Deva Baharat; tüketicisinin memnun kalmadığı ürünleri, kendisine bildirildikten sonraki 24 saat içerisinde yenisiyle değiştirir ya da ürünün parasını iade eder.

Tüketicilerinin markasına duyduğu güven ve memnuniyetin farkında olan Deva Baharat, tüm paketlerinde daima aynı kaliteli lezzeti bulacağınız, sürprize yer vermeyen ürünleriyle bu güveni bundan sonra da sürdürecektir.

 

 

 

 

1
Duyurular
Kayıt Bulunamadı...
İletişim
Öz Ankara Toptancılar Sitesi 6.Blok No: 204 P.K.06370 Macunköy-ANKARA
0312. 397 41 00 (4 Hat)
© Deva Baharat. 2016 tüm hakları saklıdır.